MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 12275473
nr 1227 5473
Karmstolar
Ett par, Tidigt 1900-tal, Intarsia
Kondition: fläckar, slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 7 januari 2019
kl 18:24:03
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)